środa, 20 maja 2009

Ogłaszamy! Startujemy! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWOLNIJ ŁACHA!

Pierwsza wolna wymian ciuchów i dodatków w praskim  „Winowajcy“

7 Czerwca niedziela godzina 12 – 20 ul. Inźynierska 1

wstęp 5 złotych

 

Ile razy zastanawiałeś się czy ciuchy z dna szafy dostąpią jeszcze zaszczytu dotknięcia Twojej skóry?

Nie zastanawiaj się, tylko wymień je na coś innego, przerób, lub zostaw na naszej imprezie.

Projekty stestowane na całym świecie jako „Swap party“ rozkwitają po domach naszych koleżanek, więc wychodzimy z propozycją wyjścia z mikro – skali, i namawiamy: Uwolnijmy razem nasze łachy, przy okazji dobrze się bawiąc.

Na Inżynierskiej 1 w praskim Winowajcy będziecie mogli odświeżyć swój wiosenny outfit, nie narażając się na bankructwo. Weż ze sobą ciuchy, buty, biżuty i torebki, oraz wszystko inne co wpadnie Ci w ręce, a dramatycznie zagraca Twoją szafę. Postaw na ciuchowy recykling, poprawiając sobie nastrój nowymi zdobyczami. Będziemy przerabiać, doszywać, skracać, łączyć tworząc eklektyczne mixy. Do zdobycia będą również kompletnie unikalne vintagowe kreacje, oraz wspaniałe nowe ubrania.

 Gdy zgłodniejecie posili was kolektyw United Cookers, winobójca zapewni wspaniałe wina i inne napoje, a uszy popieści nam miła selekcja muzyczna.

Ubrania które zdecydujecie się zostawić, a nie znajdą nowego właściciela przekazujemy dla praskiego oddziału PCK. Zapowiada się bardzo miła niedziela. Co moje to Twoje, widzimy się na pradze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza